Magazin

Gizlice evlendiği ve baba olacağı öğrenilen Görkem Sevindik nikah fotoğrafları ile gündemde

Show TV'de yayınlanan ve erken final yapan Kahraman Babam dizisinin başrol oyuncusu Görkem Sevindik'in bir süredir birlikte olduğu basketbolcu Kübra Siyahdemir ile 1 yıl önce gizlice evlenmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu ay bebeklerini kucaklarına alacak olan genç çiftin nikah töreninde çekilen fotoğraflarına da ulaşıldı.

Son olarak Show TV ekranında yayınlanan Kırmızı Kamyon dizisinde başrol oynayan Görkem Sevindik’in gizlice evlendiği ve baba olacağı öğrenildi. Pandemi nedeniyle düğün yapmayan çift, sadece yakın çevrelerinin katıldığı bir törenle hayatlarını birleştirdi.

1 YIL ÖNCE GİZLİCE EVLENMİŞ

Milliyet’te yer alan habere göre; çift, yaklaşık 1 yıl önce pandemi nedeniyle bir otelde evlendi. İkilinin şahitliklerini ise Serhan Çetinsaya ve eşi Sare Demir Çetinsaya yaptı. Oyuncu ve basketbolcunun, iki hafta sonra ise çocuklarını kucağına alacak.

ÇİFTİN ERKEK BEBEKLERİ OLACAK

Erkek bebekleri olacak çiftin, isim konusunda ise karar vermedikleri ileri sürüldü. İkili, koronavirüs bitince aile ve arkadaşlarından oluşan 120 kişilik bir düğün eğlencesi yapacak.İşte çiftin nikah fotoğrafları…

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu