Magazin

Gökçe Bahadır ve Bade İşcil kavga ettikleri iddiasına videoyla cevap verdi

Star TV’de Salı akşamları ekrana gelen sevilen dizi Ufak Tefek Cinayetler’in iki önemli oyuncusu Gökçe Bahadır ve Bade İşçil arasında kavga olduğu haberleri medyaya yansıdı. Dizinin setinde olaylar eksik olmuyor. Gökçe Bahadır ve Mert Fırat arasında aşk iddiaları son buldu derken şimdi de sette büyük bir tartışma yaşandığı iddiası ortalığı karıştırdı.

“SEN NE DERSEN DE” ŞARKISIYLA CEVAP

Posta gazetesinde yer alan habere göre dizinin iki başrol oyuncusu arasında gerginlik yaşandı. Bade İşçil’in sete zamanında gelmemesi Gökçe Bahadır’ı çıldırttığı ve ikili arasında tartışma yaşandığına dair iddia dikkat çekti. İddiaya göre ikili arasındaki bu sorun birkaç kez art arda yaşanınca sıkıntı büyümüş. Hatta bir keresinde araya set çalışanları girdiği ve tartışmayı önlediği iddialarına yer verildi.

İDDİALARI ÇEKTİKLERİ VİDEOYLA YALANLADILAR

Bu iddiaların ardından ikilinin birlikte şarkı söylediği video sosyal medyada boy gösterdi. İddialara bir nevi cevap niteliği taşıyan videoda Gökçe Bahadır ve Bade İşcil birlikte Nilüfer’in “sen ne dersen de” adlı unutulmaz şarkısını birlikte söylüyordu.

İşte, ikilinin sosyal medyadan da paylaşılan, kavga ettiklerine dair çıkan haberlere cevap taşıyan düeti:

https://www.youtube.com/watch?v=bXaqt-mRZew&feature=youtu.be

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu