Spor

Gökhan Gönül artık siyah beyaz forma giyecek

Milli sağ bek futbolcu Gökhan Gönül 6 milyon Euro’ya siyah beyaz formayı giymek için anlaştı. Aziz Yıldırım’ün günler önce sarftetiği o cümlenin sebebi meğer Gökhan Gönül’müş. Bir dahaki sezon artık Gönül de bir Kartal olacak.

Beşiktaş’ın bonservis bedeli ödemeyeceği Gökhan Gönül; Fenerbahçe’de oynadığı süre içinde  1 milyon 750 bin Eurogaranti para alan ve maç başı ücretlerle yıllık kazancı 2 milyon Euro’yu aşan bir kazanç elde ediyordu.  Gökhan Gönül’ün Beşiktaş için 2 yıllık maliyetinin ise 6 milyon Euro olarak tahmin ediliyor.

Gökhan Gönül’e 2+1 yıllık sözleşme teklif eden Beşiktaş zoru başardı. Taraflar prensipte anlaştı ve 2015-2016 lig sezonunun bitimiyle transfer resmileşecek.

Aziz Yıldırım meğer Gönül’e gönderme yapmış

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın günler önce söylediği “İsteyen istediğini alabilir, biz de aldık. Tümer Metin, Beşiktaş’ın kaptanı değil miydi? Bize geldi” sözlerindeki kast ettiği futbolcu meğer Gökhan Gönül imiş. Fenerbahçe kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül Beşiktaş’la el sıkıştı.

İki tarafın ligin bitimiyle birlikte anlaşmayı resmiyete dökmesi bekleniyor.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı