Televizyon

Gökhan Özoğuz, ‘O Ses Türkiye’den neden ayrıldın?’ sorusuna ne cevap verdi?

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen şarkı yarışması O Ses Türkiye ile adı özdeşleşen ünlü yorumcu Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye’den ayrılma nedenine açıklık getirdi.

“ACUN’A BASKI YAPILMADI”

Bir Ekşi Sözlük yazarının geçmişte jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye ile gelen “Cevap vermezsin ama, Acun’un seninle yollarını ayırması için baskı gördüğü doğru mu?” sorusuna cevap veren Özoğuz, “Özellikle cevap vermek istiyorum. Asla öyle bir şey olamaz çünkü Acun ilk programı yapmaya başladığından beri hep muhabbetimiz aynı gidiyordu. 5 sene doldu. Acun daha çok diğer programlarla alakalı yurt dışında olduğu için, zamanını doldurduğunu düşünüyorum aslında. 5 sene yeterli bir süre ya” dedi.

“O SES TÜRKİYE MÜZİK SEKTÖRÜNE ÇOK GÜZEL BİR DOKUNUŞ YAPTI”

“O Ses Türkiye gibi programların müzik sektörüne katkısı sizce gerçekten var mı? Saf show business mı olay yoksa?” şeklindeki soruya da yanıt veren Özoğuz şunları söyledi:

“Bir şeyi yapmak için o ortamın bir takım gerektirdikleri var evet. TV’de program yapmak çok benim anladığım bir iş değil ama. O Ses Türkiye kesinlikle müzik sektörüne çok güzel bir dokunuş yaptı. O dönem bizim kültürümüzdeki farklı janrlar ortaya çıktı. Çıkan çok iyi arkadaşlar var çok iyi müzisyenler var profesyonel hayatlarına devam ediyorlar. Keşke hep olsa.”

“MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMAK İÇİN NE BEKLİYORSUN?”

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı siyasi paylaşımlarla da gündemden düşmeyen başarılı sanatçı, bir kullanıcının “Milletvekili adayı olmak için daha neyi bekliyorsun?” sorusuna yanıtsız kalamayarak “Milletvekilliği çok değişik bir olay ya. Bizim gibi insanlar sanatlarını icra ederken halkın kendi kalbinde atan her şeyi ortaya döktüğünü düşünüyorum. Samimi bir şekilde kutlayarak yaşamak çok daha mantıklı geliyor bana” yanıtını verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu