Gündem

Gökhan Özoğuz’dan tepki çeken 15 Temmuz paylaşımı

Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından, tepki çeken bir paylaşımda bulundu. Gazeteci Nedim Şener ise, Gökhan Özoğuz’un paylaşımını alıntılayarak ünlü şarkıcıya yüklendi.

Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından, dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Özoğuz, kişisel Twitter hesabından, 15 Temmuz afişlerini eleştirdi.

Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz Destanı adı verilen afişlerdeki Türk askerinin çizimine tepki gösterirken, TSK’nın itibarının zedelendiğini ileri sürdü.

Gökhan Özoğuz, “Bu çizimlerinden nefret ediyorum! Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor, Türk Asker olgusunun itibarını zedeler mi acaba, diye düşünmeden konması korkunç! Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk Askeridir. Bunlar derhal yasaklansın” diye yazdı.

NEDİM ŞENER’DEN TEPKİ

Gazeteci Nedim Şener ise, Gökhan Özoğuz’un paylaşımını alıntılayarak tepki gösterdi.

Nedim Şener, “Evladım, onların FETÖ’nün askeri olduğunu en iyi Türk askeri biliyor. İçerisindeki pisliği de tek tek çıkartıyor. Sen canını sıkma bu millet, haini de, korkağı da, fırsatçıyı da, uyanıkları da tanıyor. Anladın sen onu…” diye yazdı.

Kimi vatandaşlar, Gökhan Özoğuz’u haklı bularak, “suçlu üniforma değil, suçlu üniformayı kirletenler” derken, kimi vatandaşlar ise Nedim Şener’i haklı bularak, afişlerdeki askerlerin Türk askeri olamayacağı yönünde yorumda bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu