Magazin

Gökhan Özoğuz’u Ozan Güven’e destek verdiğine pişman ettiler!

Ozan Güven ve sevgilisi arasındaki şiddet davası yargıya intikal etti. Deniz Bulutsuz, Ozan Güven’den gördüğünü iddia ettiği şiddetle ilgili olarak adli tıp raporu medyada gündem oldu. Konu sosyal medyanın da sıcak gündeminde kalmaya devam ediyor. Bir çok ünlü isim Deniz Bulutsuz’a destek verirken Ozan Güven’e tek destek Atheha gurubunun solisti Gökhan Özoğuz’dan geldi.

Gökhan Özoğuz, dün sosyal medya Twitter hesabından “OzanGuvenYalnızdeğildir” etiketiyle yaptığı paylaşımla adeta Ozan Güven’e destek çıkan tek ünlü oldu.

Gökhan Özoğuz’un bu paylaşımına destek verenlerden çok eleştirenler ağırlıktaydı. Özoğuz’un çok sayıda takipçisi bu paylaşımdan dolayı ünlü yorumcuya adeta gönül koydu.Bu paylaşımın altına verilen cevaplar birbirini izledi. Ünlü şarkıcının paylaşımında yer verdiği etiketteki hatalı yazım da dikkatlerden kaçmadı.

Twitter’da Gökhan Özoğuz’un bu paylaşımı tepki çekti. Yapılan yorumlarda Özoğuz, kıyasıya eleştirildi. İşte o eleştirilerden bazıları:


Kurban olduğum ;kadının gözünü kıpkırmızı yapmış diyorlar.. En azından netleşene kadar bekleyip öyle konuşsaydın. Ne demek “tanıyanlar bilir”.. OLMADI”

“Bu Twitin “dışarıda ozan güven gibi sevgilisine şiddet uygulayan çok kişi var” anlamına geldiğine inanmak istiyorum.. aksi durumda büyük hayal kırıklığı…”

“Olmadı Abi olmadı. Senin görüşüne duruşuna YAKIŞMADI.”

“O gece orada mıydınız? Ben böyle konularda kardeşime bile kefil olamam, siz insanlardan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? İlginç.”

“Benim babama da herkes dışardan bakınca ne kadar kibar adam derdi ve annemi dövmesine inanmazlardı ama evde bize kan kustururdu Gökhan bey. Insanların ikili ilişkilerde kapalı kapılar ardında ne yaşadığını bilemezsiniz. Size yakismadi bu..”

“evet Pera’da sarhoş sarhoş dolaşırken para isteyen sokak çocuğuna ettiği küfürler hala kulağımda”

“demek ki suçlu bizdense sahip çıkarız diyorsun?”

“bu nasıl bi savunma biçimi ya, her şeyin üstünü böyle örtbas edelim o zaman?? tanıyanlarla beraber sizi baş başa bırakalım orta yollu politik tivitlerinizle göz boyamaya devam edersiniz”

“İroni yapmış olduğunu düşünmek istiyorum yoksa büyük hayal kırıklığına uğradım.Şu sana yakışmadı.”

“kendinizden olmasa tanımazdınız .. entelektüel çete”

“Dur ben seni takibi bırakayım, iki hafta çok bile sana.”

“Ozan Güven haklı olduğu için mi? Arkadaşın olduğu için mi? Ne sebeble Yalnız değildir?”

“Bu ne demek oluyor? Gökhan yakışmıyor sana. Sırf tanıdığım, arkadaşım diye, kadına şiddete göz mü yumuyosun?”

“Beraber dövseydiniz be yalnız kalmazdı o zaman”

“Başkası olunca KADINA ŞİDDETE HAYIR! Arkadaşın olunca TANIYAN BİLİR! Şiddeti sınıfa ayırarak,sınıfta kaldın.”

“Yok Artık..Peki bunu dövdüğü kişinin annesine de söyleyebilir misin?”

“Hiç olmamış bu paylaşım şiddetin haklı gerekçesi olmaz !!”

“Yazıklar olsun!”

“Bir kadın uğradığı şiddeti kabullenemezken bunu başkalarına kabul ettirmeye çalışıyor…”

“Yok ya ben bizim tarafta görmedin böylesini,Atatürk portresi ni profil yapan adamın yorumunu okuyunca bı tuhaf oldum adam direkt kendi görüşünden diye kadina şiddet uygulayanı savunmuş, başka ne denir bilmiyorum,kanım dondu sanki,bu insanlar egitilemez.”

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu