Magazin

Gökhan Tepe bombayı patlattı!.. İşte düğün tarihi

Yakışıklı ünlüler birer birer evleniyor, genç kızlar üzgün!.. Genç popçu, genç kızların sevgilisi Gökhan Tepe de evlenmeye karar verdi. Bu yıl ne kadar yakışıklı ünlü varsa hepsi nikah masasına oturuyor. Gökhan Tepe vokalisti olan sevgilisi ile ne zaman nikah masasına oturuyor? İşte düğün tarihi!

Ünlü pop şarkıcısı Gökhan Tepe Antalya Starlight Resort Hotel’de verdiği konser sırasında düğün tarihini hayranlarıyla paylaştı. 21 Ağustos’ta Aylin Özer’le nikâh masasına oturmaya hazırlandığını belirten Tepe, “Kız isteme kısmını gerçekleştirdik. Ağustos ayında evleniyorum” sözleriyle genç kızların çok üzüleceği o mutlu haberi vermiş oldu.

Düğün İstanbul’da

Gökhan Tepe, Aylin Özer çiftinin düğünü İstanbul’da 7 yıldızlı bir otelde yapılacak.  Kız tarafı da erkek tarafı da düğün için hazırlıklara pür hız devam ediyor.

Sevgilisini gözünden sakınıyor!

Gökhan Tepe ilk kez Ocak ayında Aylin Özer ile ilişkisi olduğunu açıklamış daha öncesinde bu aşkı bir sır gibi saklamıştı. Nedeni sorulduğunda cevap olarak “Nazardan korkuyoruz.” diyen çift için artık mutlu sona sayılı günler kaldı. Şarkılarını yazarken müstakbel karısına duyduğu aşktan ilham aldığını da belirten Gökhan Tepe, Aylin Özer’i gözünden bile sakınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu