Medya

Gökmen Karadağ’ın Halk TV’den ayrılma nedeni İsmail Küçükkaya mı?

Gazeteci Enver Aysever, Gökmen Karadağ’ın Halk TV’deki ani istifası ile ilgili çok çarpıcı bir iddiada bulundu. Aysever, Gökmen Karadağ’ın Halk TV’den ayrılma nedeninin İsmail Küçükkaya’nın kanala transferi olduğunu iddia etti. Bu iddia medyada çokça konuşulacağa benziyor.

Halk TV’de dün sürpriz bir ayrılık yaşandı. Yaklaşık 2 yıldır kanalda görev alan ‘Açıkça’ adlı programının sunucusu Gökmen Karadağ, gece yarısı yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurdu.

“Hoşça kal Halk TV ve teşekkürler” diyen Karadağ, devamında “5 yıllık bir ekran ayrılığından sonra müthiş bir dönüş yaşadım. Ancak buraya kadar sürdü. Bu ayrılık kanalın değil benim inisiyatifimdir. Tüm izleyenlere, yoldaşlık edenlere sonsuz teşekkürlerimle… Pazar Açıkça’da son kez buluşmak dileğiyle…” ifadelerini kullandı
Söz konusu ayrılık kanalın izleyicileri üzerinde şok etkisine neden olurken Halk TV Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu, saatler sonra yaptığı paylaşımla Gökmen Karadağ’a çağrıda bulunmuş ancak yanıt alamamıştı.

Gökmen Karadağ’ın, Halk TV’den ani istifası ile ilgili Gazeteci Enver Aysever’den dikkat çeken bir iddia geldi. İsmail Küçükkaya’nın, Korkmaz Karaca’ya övgüler düzdüğü videosunu paylaşan Aysever, “Gökmen Karadağ’ın ayrılma nedeni” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu