Televizyon

Talha Bora Öge, “Gölgesizlerle” Kanal 7 ekranlarında

Yıllarca hayranlarına radyodan seslenen Talha Bora Öge nam-ı diğer Gölge, Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir programla dinleyicisinin karşısına çıkıyor. “Gölgesizlerle”, Talha Bora Öge’nin sazıyla sözüyle, hayatın içinden ilgi çekici hikâyeleriyle Cumartesi gecelerine renk katmaya geliyor.

Yaptığı radyo programlarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Talha Bora Öge, “Gölgesizlerle” adlı yepyeni programıyla Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Talha Bora Öge her Cumartesi şarkılar, şiirler ve hoş sohbetlerle hafta sonunu taçlandırmaya geliyor. Talha Bora Öge’nin kendisiyle özdeşleşmiş hikâyeleri, izleyicilerden gelen yaşam öyküleri ve dinleyenlerin yüreğine dokunacak şarkılar Gölgesizlerle ile ekrana taşınacak.

İzleyicilerin sosyal medya ve mail yoluyla dâhil olacağı programda Talha Bora Öge kendi orkestrasıyla istek şarkı ve şiirleri seslendirecek. Programda ayrıca izleyicilerin dönüm noktası olarak düşündükleri yaşanmışlıkları anlatılacak.

Talha Bora Öge’nin şiirleri ve şarkılarıyla hayat bulacak olan ‘Gölgesizlerle’ 28 Mart’tan itibaren her Cumartesi 00:15’te Kanal 7’de…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu