Yerli Dizi

Gonca Vuslateri Kanal D’nin iddialı dizisinde

Uzun zamandır açık kanallardaki dizilerde rol almayan, son olarak Netflix’te yayınlanan Sıcak Kafa dizisinde oynayan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, ekrana dönüyor. Gonca Vuslateri, Kanal D’de ekrana gelecek iddialı dizinin kadrosuna katıldı.

Kanal D’nin başrollerini Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın paylaşacakları, yapımını Mednova’nın üstlendiği, dünya çapında çok izlenen Queen Sugar dizisinden uyarlanan yeni dizisi Kraliçe yakında izleyici karşısına çıkacak. Bugüne kadar yer aldığı projeler ile izleyicinin haklı beğenisini kazanan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri dizinin kadrosuna katıldı. Vuslateri dizide, Zeynep karakterine hayat verecek.

Ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konu olan Kraliçe’nin yakın zamanda Kanal D’de başlaması bekleniyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu