Teknoloji

GOOGLE YATAK ODAMIZA GİRENE KADAR RAHAT ETMEYECEK!

google-floor-plans

Onlarca alana el atan Google bu sefer işi abarttı ve artık yatak odamıza kadar girme kararı aldı.

İnternet arama motoru olarak işe başlayıp, epostasından, sosyal ağ ve mobil cihazlara kadar onlarca alana giren Google, şimdi de evimizin içine giriyor.

Google’ın haritalar servisi Google Maps, artık binaların içini de göstermeye başlıyor. Google Floor Plans adı verilen uygulamayla şimdilik kamuya açık olan binaların kat planlarını yayınlayan internet devine yüklenen kat planı sayısı 10 bini aştı.

Şu anda Belçika, Kanada, Danimarka, Fransa, Japonya, İsviçre, İsveç, İngiltere ve ABD’deki havaalanı, müzeler, alışveriş merkezleri, tren istasyonları ve üniversiteler gibi binaların kat planlarını Google haritalar üzerinde sunan uygulamanın mobil uygulamasının da yakında çıkması bekleniyor.

Earth ile dünyayı uydudan gösteren ve Street View adı verilen uygulamayla sokağa çıkan Google, maps.google.com/floorplans adresi üzerindeki bu yeni hizmetle, evlerin içine girmek için ilk ciddi adımını atmış oldu.

İyibilgi.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu