Yerli Dizi

Görenin yüreği ağzına geldi, Şener Şen neden TT oldu?

Dünyanın en çok kullanılan mikroblog sitesi Twitterda bugün Şener Şen’in Trend Topic ‘TT’ olduğunu görenler sabah sabah bir şok yaşadı. Usta oyuncunun öldüğünü ve bu nedenle en çok bahsedilen konulardan biri olduğunu zanneden sosyal medya kullanıcıları hayretlerini gizleyemediler. Peki usta oyuncu Şener Şen neden TT oldu?

#ŞenerŞen 14 Ekim sabahına uyananları adeta şoke etti. Listede büyük sanatçının ismini gören herkes “Sanatçıya bir şey mi oldu?” sorusunu sormadan edemedi. Şener Şen #içerde tweetleri güne adeta damgasını vurdu. Şener Şen, İçerde dizisinde mi oynayacak?

İddialara göre olay tamamen bir ima ile başlamıştı. İçerde dizisinin oyuncularından Gözde Kansu’nun Twitter hesabında Akın Işık rolünde Şener Şen’in oynayacağını etmesi üzerine Şener Şen TT olmuştu. Ancak Gözde Kansu’nun twitter hesabında böyle bir imaya an itibarıyla rastlanmıyor, ya da oyuncu ilgili tweeti silmiş olabilir.

Eğer iddialar doğruysa İçerde dizisinin 17 Ekim Pazartesi günü Show TV’de yeni bölümünde usta oyuncu Şener Şen’i görebileceğiz.  İçerde dizisinin 6. bölümünde diziye katılacak olan Akın Işık karakteri gerçekten Şener Şen mi olacak? Bunun için birkaç gün daha beklemek gerekiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu