Televizyon

Göz6 başlıyor, Acun açıkladı işte o tarih!

TV8’de başlayacak olan Göz6 adlı yarışmanın yayın tarihi belli oldu. Göz6 12 Eylül Pazartesi günü saat 20:00’de başlıyor. Hafta içi hergün yayınlanacak olan yarışmada hafta sonları da haftanın finalinin yapılması bekleniyor. 8erkek 8 kadın yarışmacı 4 ay boyunca 24 saat her hareketleri kayıt altına alınacak.Yarışmada en iyi erkek ve kadın yarışmacı doğrudan Survivor 2017’de yarışacak.

Bugüne kadar Göz6 yarışmasına kaç kişi başvurdu?

TV8’de başlayacak olan Göz6 yarışmasının detayları giderek netleşiyor. Merakla beklenen Gözaltı yarışmasının tarihi açıklanmamakla birlikte yeni programın Eylül ayı içinde TV8’de izleyici ile buluşması bekleniyor. Peki, Göz6 nasıl bir yarışma; kuralları nasıl; kaçar kişi yarışacak? Dışarda mı yoksa kapalı mekanda mı çekilecek? İşte Göz6 yarışmasıyla ilgili merak edilenler…

Göz6’da 8 kadın ve 8 erkek yarışmacı yarışacaklar. Erkek ve kadın yarışmacılar iki ayrı evde yaşayacaklar. İki ayrı evdeki yarışmacılar 4 ay boyunca 24 saat gözaltında olacaklar. Göz6’da kadınlar ve erkekler karşılıklı yarışacak.

GÖZ6’YA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Göz6’nın en iyi erkek ve en iyi kadın yarışmacısı Survivor 2017’ye doğrudan katılma hakkı elde edecek. Yarışmaya katılımlar devam ediyor. Gözaltı yarışmasına katılımlar TV8’in resmi internet sitesinden yapılabiliyor.

Gözaltı’da yarışacak olan yarışmacıların kimliği adeta bir sır gibi saklanıyor. Bilindiği gibi yeni yarışmada sadece Semih Öztürk’ün yarışacağı önceden açıklanmıştı.

Göz6 yarışmasına nasıl başvurulur? İşte TV8 Göz6 başvuru ekranı

“Gözaltı Evi yakında TV8’de. Bu formatta sekiz kadın sekiz erkek yarışacak. Şampiyon bayan ve erkek survivora katılmaya hak kazancak. Survivor öncesi bir kamp gibi olacak. Seyirciler yarışmacıları izleyecek. Bu yarışmadan birinci kadın ve birinci erkek survivor yarışmasına katılmaya hak kazanacak. Bir evde yaşanacak. Heyecan yüksek. Finalde de önemli bir ödül yarışmacıları bekliyor olacak. ”

Gözaltı yarışmasına nasıl katılabilirim?

Eğer siz de gözaltı Göz6 programına başvurmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

GÖZALTI (GÖZ6) BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

GÖZALTI BAŞVURU

Yarışmayla ilgili ayrıntılar çok yakında açıklanacak ve medyabey sizlerle paylaşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu