Televizyon

Göz6’da yer almayan Semih Öztürk’ten flaş açıklama

Göz6 yarışması TV8’de bugün yayına başladı. Öykü Serter’in sunumuyla ve Acun Medya’nın yapımcılığında ekrana gelen yarışmada Semih Öztürk şoku yaşandı. Daha önce yarışmada yarışacağı duyurulan Göz6 yarışmasında erkek yarışmacılar arasında Semih Öztürk’ün olmaması sürpriz olarak değerlendirildi. Peli, daha önce katılacağı açıklanan Semih Öztürk Göz6’ya neden katılmadı?

SEMİH ÖZTÜRK GÖZ6 İLE İLGİLİ NE DEDİ?

En iyi erkek ve kadın yarışmacının doğrudan Survivor 2017’ye katılacağı Göz6’da Semih Öztürk’ün de yarışması bekleniyordu. Survivor’da şampiyon olması beklenen ama son anda şampiyonluğu Avatar Atakan’a kaptıran Semih Öztürk’ün hayranları bu yüzden yeni yarışma Göz6’yı oldukça önemsiyordu.

Ama bugün başlayan yarışmada erkek yarışmacılar arasında Semih Öztürk’ü göremeyenler şaşkınlığını gizleyemedi. Semih Öztürk sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Öztürk’ün “Ben casta girmedim,bugün gördüm yarışmacıları ilk defa. Çok değişik yorumlar yapacağım tabiki ama bekliyorum inceden” şeklinde açıklama yapması merak uyandırdı.

SONRADAN MI KATILACAK TARTIŞMASI

Semih hayranları ise yaptıkları paylaşımlarla kendisinden açıklama beklediler. Çok sayıda hayran Semih’i Göz6’da göremeyince yaşadıkları hayal kırıklığını dile getirdi.

Şimdi herkes Semih Öztürk’ün yarışmaya sonradan girip girmeyeceğini tartışıyor.

Semih Öztürk’ün Göz6 ile ilgili açıklaması merakla bekleniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu