Televizyon

Göz6’nın şampiyonları kimler oldu?

TV8 ekranlarında yaklaşık 4 aydan beri ekrana gelen Göz6 yarışmasında bu akşam final heyecanı vardı. Finalde hangi yarışmacıların Survivor 2017’ye katılacakları konusu cevabını buldu. Stüdyoda oldukça duygusal anlar yaşandı. Özellikle Bulut’un kız arkadaşı ve babasının konuşması Bulut’u ağlattı. Final heyecanı gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

SURVIVOR 2017’YE GİTMEYE HAK KAZANAN İSİMLER

Destekten TR

Önce kızlarda kimin Survivor’a gideceği SMS oylaması sonunda belli oldu. Kızlarda Ecem ve Berna şampiyonluk için yarıştı. Kızlarda şampiyon olan isim Berna Keklikler oldu. Berna Survivor 2017 kadrosunda yerini alacak.

Destekten TR

blank

Destekten TR

Erkeklerde ise Erdi ve Bulut şampiyonluk için yarışan isimlerdi. Erkeklerin oylaması sonucu ise Erdi, kazanan ve Survivor’a giden erkek yarışmacı oldu.

BULUT VE ECEM YIKILDI

Finalde kaybeden iki isim Bulut ve Ecem, noter huzurunda açıklanan sonuçların ardından adeta yıkıldılar. İki ismin de oldukça üzgün oldukları dikkatlerden kaçmadı. Özellikle erkekler takımının şampiyonunun açıklanmasından sonra stüdyoda Bulut ve Erdi’nin taraftarları arasında elektriklenmeler oldu.

BERNA; ERDİ’NİN KAZANMASINI İSTİYORUM

Neyse ki stüdyoda bir tatsızlık yaşanmadı. Kızlar takımın birincisi Berna, Öykü Serter’in sorusu üzerine kazanmasını istediği ismi Erdi olarak açıklaması gecenin ilginç notları arasındaydı.

Erdi, Survivor 2017 için yaptığı iddialı açıklamalarıyla taraftarlarının gönlüne adeta taht kurdu. Programın arasında Survivor 2017’nin tanıtımı yayınlanmasının ardından iki kazanan ismin daha da moralli oldukları görüldü.

4 aydır TV8 ekranlarında devam eden yarışma 16 kişiyle başlamıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR