Televizyon

Gözde Kansu’nun yerine Kuaförüm Sensin’i kim sunacak?

Ünlü oyuncu-sunucu Gözde Kansu, Show TV’de hafta içi her gün ekrana gelen moda yarışması Kuaförüm Sensin’e geçtiğimiz günlerde veda etmişti. Kuaförüm Sensin’e Gözde Kansu’nun yerine gelen yeni sunucu belli oldu.

Show TV’de hafta içi her gün ekrana gelen moda yarışması Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu belli oldu.

Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur oldu.

Yarışmanın sunucusu Gözde Kansu geçtiğimiz hafta yarışmadan ayrıldığını duyurmuştu. Gözde Kansu ayrılık nedeni olarak “İşimi çok özledim. Tiyatro ve dizi setlerine geri dönmek istiyorum” demişti.

Jüri üyeliğini Bülent Ersoy, Adnan Serter, Seçkin Süngüç ve Işıl Reçber’in yaptığı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün 12.45’te Show TV’de ekrana geliyor.

ÇİĞDEM BATUR KİMDİR?

Ekranların fenomen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu’da “Savcı Leyla” rolüyle popülerliğini arttıran başarılı oyuncu Çiğdem Batur, 13 Temmuz 1982 yılında Düzce’de doğdu. … Tam adı Ayşe Çiğdem Batur olan oyuncu, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun.

Oyunculuğa büyük bir ilgi duyan Çiğdem Batur Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk Yüksek Lisansı yaptı.

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde oluşturulan Grup Mimus Tiyatro Topluluğu ile sahneye çıkmaya başlayan Çiğdem Batur oyunculuk serüvenine adım attı. Oyunculuğun yanı sıra Başkent İletişim’den sunuculuk ve diksiyon eğitimi de alan Çiğdem Batur, seslendirme sanatçılığı da yaptı.

2003 yılında Kanal D Haber Bülteni’nde stajyer olarak görev yapan Çiğdem Batur aynı yıl TRT GAP kanalında Ezgi Günü programının asistanlığını üstlendi. 2004 yılında ART televizyonunda sunuculuk yapmaya başlayan Çiğdem Batur, “Alışveriş Çantası” isimli programla ekranlara geldi. TRT 1 kanalında “Gençlik Her Zaman” programının sunuculuğunu yapan Çiğdem Batur, yönetmen asistanlığını da yaptı.

2004 yılında Çiğdem Batur TRT 2 kanalında Politika Kulvarı programının sunuculuk görevine getirildi. 2006 yılında TRT 1 kanalında Savaşta Barışta Türk Ordusu programının sunucusu olduğu sırada Çiğdem Batur’a dizi teklifleri gelmeye başladı.

2006 yılında Songül Öden ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Gümüş dizisinin kadrosuna Dilek karakteriyle katılan Çiğdem Batur dizi sektörüne merhaba dedi. 2007-2008 yılları arasında Vazgeç Gönlüm dizisinde Defne karakterine hayat veren Çiğdem Batur, Papatayam dizisinin setiyle izleyicisinin karşısına çıktı. Çiğdem Batur’un dizi ve filmleri arasında ise; Kurtlar Vadisi Pusu, Pinhan, Bizim Hikaye, Deli Gönül ve Bordo Bereliler 2: Afrin filmleri var.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu