Televizyon

GS TV’de tepe yöneticisi yine değişti… Fatih Kuşçu’nun yerine hangi isim geldi?

Galatasaray TV’de üst düzey görev değişikliği…  Galatasaray kulübü başkanlığına gelen Mustafa Cengiz döneminde GS TV’ye tepe yöneticisi dayanmıyor. Kısa bir süre önce Ciner Medya’dan istifa ederek GSTV Genel Yayın Yönetmenliğine getirilen Fatih Kuşçu ile yollar ayrıldı. Sarı-kırmızılı yönetim bu ismin yerine bir süredir Abdurrahim Albayrak’ın iletişim danışmanlığını yürüten Pınar Argun’u getirdi. Pınar Argun, Mustafa Cengiz yönetimi döneminde görev alan 5. genel yayın yönetmeni oldu.

PINAR ARGUN GSTV’NİN YAYIN YÖNETMENİ OLDU

Mustafa Cengiz görev aldığı iki yılı bulmayan başkanlık döneminde Murat Bereket, Can Erbesler, Evren Göz, Fatih Kuşçu ve Pınar Argun’la birlikte 5 ayrı genel yayın yönetmeni görmüş oldu.

Uzun yıllar Lig TV’de Galatasaray muhabiri ve daha sonra da muhabirlerden sorumlu haber şefi olarak görev yapan Argun, geçen yıl emekliliğini isteyerek ayrılmış, sıra bir süre önce de Altur İletişim Koordinatörü olarak mesleğe dönüş yapmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu