Yaşam

Guess Saat Tasarımları

Guess yanlış bilinenin aksine bir saat üreticisi değil, saat tasarımları yapan bir moda markasıdır. Markaya ait saatler 1984 yılında Callanen İnternational tarafından piyasaya sürülmüştür. Callanen İnternational aynı zamanda Guess saatlerinin dünya çapında dağıtılmasından da sorumludur.

Moda grubu saatlerden üst grup otomatik saat performansı beklemek çok doğru değildir ancak Guess saatler kuvars mekanizmalı sağlam ve kaliteli ürün grupları arasında yer alır. Markanın saatleri doğruluk ve güvenilirlik açısından yüksek performans göstermektedir. Prestij sahibi ve popüler markalardan olan Guess saatleriniz ile gireceğiniz ortamlarda dikkat çekmemek mümkün değildir.

Guess Saat Nereden Alınır?

Guess markalı saatler alınırken öncelikle dikkat edilmesi gereken saatin orijinal olmasıdır. Son zamanlarda özellikle online platformlar üzerinden yapılan alışverişlerde sorunlar yaşanmaktadır. Guess saatleri, dünyada 100ün üzerinde ülkede, 60 distribütör ve 20 bin perakende satış noktasında müşterileriyle buluşmaktadır. Sizde kaliteli, şık ve orijinal Guess marka saatlere sahip olmak istiyorsanız https://www.saatvesaat.com.tr/marka/guess sitesi üzerinden markanın saat çeşitlerine ulaşabilir güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu