Magazin

“Guido’dan ayrıldı” haberine ilk açıklama Şeyma Subaşı’dan…

“Şeyma Subaşı ve Guido Senia ayrıldı” şeklindeki magazin medyasında çıkan haberlere Şeyma Subaşı’dan ilk açıklama geldi

Şeyma Subaşı, Nişantaşı’nda görüntülendi. İtalyan sevgilisi Guido Senia ile ayrıldığı iddia edilen Subaşı, ilk kez konuştu.
Ayrılık haberlerini doğrulayan Subaşı ‘Aramızda bulunan mesafeler ilişkinin daha uzun sürmesine yetmedi, o başka ülkede ben başka ülkede o yüzden ayrıldık’ dedi.

Subaşı geçtiğimiz aylarda cemiyet dünyasından tanınan Mehmet Germiyanlıgil ile paylaştığı fotoğraf sonrası aralarında çıkan aşk haberlerine ise sitem etti.

Subaşı, konuyla ilgili olarak; ‘Mehmet Germiyanlıgil abim olur, 15 yaşından beri tanırım, abim ve sevdiğim bir insan olmasa neden resim koyayım ki, her resmini paylaştığım kişiyle aşk haberi mi olacak, benim zaten erkek arkadaşım çoktur, erkek muhabbetini de severim. Beni 10 erkek, bir tek ben olarak sohbet ederken de görebilirsiniz’ dedi.

Subaşı, çok gürültü olduğu için Çeşme’deki evini polisin bastığı iddialarını da yalanladı. ‘Benim evim yok ki baskın olsun genelde otelde ya da arkadaşımın evinde kalırım, benden sonra oldu ise onu bilmiyorum, benim evim yok ki baskın olsun’ açıklamasını yaptı..

Uzun zamandır aşk yaşayan Şeyma Subaşı ve Guido Senia karantina döneminin bir kısmını İstanbul’da birlikte geçirmişti..

Bugün medyada çıkan haberlerde Şeyma Subaşı’nın Guido’nun faturalırını ödemekten sıkıldığı ve bu nedenle ilişkisini bitirdiği bilgisine yerveriliyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu