GündemTelevizyon

Gülben Ergen’den Cem Küçük’e suç duyurusu

Gülben Ergen, özel bir televizyon programında kendisine hakaret ettiğini iddiasıyla Cem Küçük hakkında suç duyurusunda bulundu. Cem Küçük, Gülben Ergen’in yaptığı suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi. Küçük,  Gülben Ergen’e hakaret etmediğini söyledi.

GÜLBEN ERGEN’DEN CEM KÜÇÜK’E SUÇ DUYURUSU
Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Temmuz ayında özel bir televizyon programında kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle Cem Küçük hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. Cem Küçük ise ifadesinde hakaret suçlamsını kabul etmedi.

CEM KÜÇÜK: HAKARET ETMEDİM
Suç duyurusu üzerine soruşturma başlatan Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu Savcısı Ertuğrul Sarıyar, Cem Küçük’ün ifadesini aldı. Küçük, ifadesinde Gülben Ergen’e hakaret etmediğini söyledi. Savcılık, önümüzdeki günlerde de Gülben Ergen’inde ifadesine başvuracak. Gülben Ergen’e kanun gereği Cem Küçük ile uzlaşıp uzlaşmadığı sorulacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu