Magazin

Gülben Ergen’e MEB’den veto, protokol iptal edildi

Ard arda çıkan skandallar ardından Gülben Ergen’e bir tepki de Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)den geldi. Bakanlık, ortak proje yürüttüğü Gülben Ergen’in ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ ile yapılan protokolü iptal etti. Her ne kadar MEB kaynakları, ‘Derneğin protokol şartlarına uymamasını’ gerekçe gösterse de kulislerde, Ergen’in evli olduğu dönemde anaokulu açılışına yasak aşkıyla birlikte katılmasının kararda etkili olduğu iddia ediliyor.

Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile daha önce imzalanmış olan protokol MEB tarafından veto edildi. Bakanlık kaynakları; iptale, derneğin şartnamedeki taahhütleri yerine getirmemesini ve raporlama yapmamasını gerekçe gösterdi.

Ancak esas nedenin Ergen’in adının karıştığı yasak aşk skandalı ve Ergenin; 21 Nisan 2016 tarihinde Erhan Çelik ile evliyken, kurucusu olduğu derneğin İzmir Karabağlar’daki anaokulunun açılışına sevgilisi Tolga Duğles ile katılması olduğu kulislerde konuşuluyor.

Gülben Ergen’e Kanal D’den kötü haber!

Gülben Ergen hakkındaki haberlere de savaş açtı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu