Magazin

Gülben Ergen’in konserinde sandalyeler boş kaldı

Gülben Ergen’in çok konuştuğu organ kampanyası konserinde sandalyeler boş kaldı. Gülben Ergen’in organ bağışına dikkat çekmek için sahne aldığı konser sahnesinde “Tüm biletler tükendi” haberi yalan çıktı. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen konser’de Ergen “Kartal Bebekin Kalp Atışı olun” çağrısında bulundu.

“Şarkılar hayat bekleyenlere umut olacak organ bağışlayın hayat kurtarın!” sloganıyla sahne alan Gülben Ergen, büyük umutlar beslediği konserinde “Kartal Bebekin Kalp Atışı olun” dedi. Konserde Ergen’e Kartal bebeğin annesi Ahu Kahraman Yıldırım da eşlik etti.

Konserin ve organ bağışı kampanyasının başlama kıvılcımı olan Kartal bebeğin tedavisinin iyi gittiğini belirten Gülben Ergen, Kartal bebeğin annesi Ahu Yıldırım’ı piyano çalması için sahneye davet etti. Birlikte “Teşekkür Ederim” şarkısını seslendirdiler.

Konsere Deniz Seki, Nihat Odabaşı, Tanju Babacan ve annesi Gülser Bayar de dinleyici olarak katıldı. İzleyenlerin girişte bağışta bulunduğu konserde tüm biletlerin tükendiği söylenmesine rağmen boş sandalyeler dikkati çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu