Televizyon

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW AÇIKHAVA’DAYDI

Uzun zamandır Bkm sahnesi’nde gercekleşen gösterileri ile hem salondaki hem ekran başındaki seyirciyi güldüren “Güldur Güldür Show” , BKM organizasyonu ile ilk kez Açıkhava’da sahne aldı.

Gösteri öncesinde uzun kuyruklar oluşturan 4000’i aşkın seyirci, gösteri boyunca Harbiye Açıkhava Sahnesi’ni alkış ve kahkahalarıyla adeta inletti! Gösteri BKM sahnesinde olduğu gibi Ali Sunal’ın seyircilerle sohbetiyle başladı.

Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Özge Borak, Çağlar Çorumlu, Erdem Yener, Onur Buldu, Onur Atilla, Aziz Aslan, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu ve Özgün Aydın’dan oluşan ekibe sahnede sürpriz konuklar eşlik etti! “Avea ile Yıldızlar Açıkhava’da” kapsamında gerçekleşen gösterinin ilk bölümde, aniden sahneye atılan “Anadolu Ateşi”nin 4 kişilik dansçı gurubu Açıkhava seyircisinin alkışlarıyla karşılandı.

 

“GÜLDÜR GÜLDÜR”ÜN AÇIKHAVA SÜRPRİZLERİ: CİGULİ VE CEZA OLDU!

İlk bölümün diğer sürpriz konuğuysa Ciguli oldu. Açıkhava’nın eğlenceli atmosferini şarkıyı ve danslarıyla daha da şenlikli bir hale getiren Ciguli, hem sesi hem de danslarıyla seyirciden büyük alkış topladı! Seyirci bir şarkı daha isteyince onları kırmayan Ciguli, dillere dolanan şarkısı “Şiki Şiki Baba” yı seslendirdi. Ciguli şarkısını seslendirirken, başta Ali Sunal olmak üzere tüm “Güldür Güldür Show” ekibi göbek attı!

 

CEZA’DAN “GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW” EKİBİYLE RAP DÜELLOSU!

Gösterinin ikinci bölümü, ekranda olduğu gibi Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde de sürpriz konuk ve eğlence dolu skeçleriyle devam etti. Bölüm, seyircinin alkışlarıyla başladı. Bu bölümün sürpriz ismiyse Ceza oldu! Ceza’yı sahnede gören seyirci Açıkhava’yı çığlık ve alkışlarıyla inletti. Skece konuk olarak katılan Ceza, Erdem Yener ve Onur Atilla’yla rap atışması yaptıktan sonra en sevilen şarkılarından “Yerli Plaka”yı seslendirdi.

Ata Demirer de Açıkhava’da eşi Özge Borak’ı izlemeye geldi. Seyirciler arasında Gül ve Ezo Sunal, Doğa Rutkay’ın annesi Nuran Duru, nişanlısı Kerimcan Kama, usta oyuncu Ayla Algan, şarkıcı Sibel Tüzün, futbolcu Orhan Şam ve eşi de vardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu