Televizyon

Güldür Güldür Show’dan bir yıldız daha kaydı, Erdem Yener neden ayrıldı?

Güldür Güldür Show’un en renkli simalarından Hüseyin karakterini canlandıran Erdem Yener, Güldür Güldür ekibinden ayrıldığını duyurdu.  Erdem Yener, yeni sezonda ’Güldür Güldür Show’ kadrosunda yer almayacağını sosyal medya hesabından sevenlerine “Herşeyin bir sonu var” başlıklı kısa bir mesajla duyurdu.

Sosyal medya hesabı Instagram’dan ve twitterdan konuyla ilgili açıklamayı yapan Erdem Yener neden ayrıldığını şu sözlerle belirtti:

Herşeyin bir sonu var

“Yeni sezonda Güldür Güldür Show ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bi o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi. Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep “bizim dükkan” oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim. Kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40’ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. Yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum” dedi.

erdem-yener

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu