MagazinTelevizyon

Güldür Güldür’de Aydın Doğu Demirkol rüzgarı

Show TV’nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür’de Aydın Doğu Demirkol rüzgarı…Cuma günleri Show TV’de ekrana gelen Güldür Güldür adlı skeç programında tek kişilik şovuyla Aydın Doğu Demirkol büyük beğeni topladı.

Show TV’de yayınlanan sevilen eğlence programı Güldür Güldür’de geçen haftaki ilk performansı ile dikkat çeken Aydın Doğu Demirkol, bu hafta yayınlanan programın yeni bölümde de ikinci gösterisini sergileme fırsatı buldu.

GÜLDÜR GÜLDÜR’DE İKİNCİ PERFORMANSI DA BEĞENİLDİ

İlk gösterisi ile sosyal medyanın da dikkatini çeken ve sosyal medyada çok konuşulan isimlerinden birisi olan Demirkol, ikinci gösterisi ile de hem salonda bulunanları hem de ekran başındaki izleyiciyi gülmekten kırdı geçirdi.

Stand up show’u dikkat çekince genç adamın kim olduğu nasıl bir geçmişe sahip olduğu da daha çok merak edilir hale geldi.

AYDIN DOĞU DEMİRKOL EKRANDA YENİ DEĞİL

Aydın Doğu Demirkol 1985 Ankara doğumlu. Youtube’da çok sayıda videosu bulunan Demirkol’un özellikle “sayko” tiplemesi oldukça beğeni kazandı. Demirkol, 2012 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz adlı yetenek yarışmasına da katılmıştı.

İşte Aydın Doğu Demirkol’un Güldür Güldür’de oldukça beğenilen ve de sosyal medyada konuşulan o performansı:

https://www.youtube.com/watch?v=4W07yacwswE

Demirkol’un Güldür Güldür’de geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümündeki performansı:

https://www.youtube.com/watch?v=DT5V2tYuvS0

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu