Televizyon

Güldür Güldür’den sevenlerini üzen gelişme

Güldür Güldür Show’fdan sevenlerine üzücü haber… Show TV’de ilgiyle izlenen eğlence programıyla ilgili flaş gelişme yaşandı. Ekranların en uzun soluklu, yapımlarından biri olan Güldür Güldür Show her bölümü ile izleyiciyi kahkahaya boğdu. Neredeyse her skeç sosyal medyada kenidisine yer buldu.

SEZON FİNALİ YAPIYOR

Başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra yeni ve genç isimlerin de yıldızını parlayan Güldür Güldür’den gelen üzen haberi kanal duyurdu.

Ekran başındakileri kahkahaya boğan skeçleri ile kanalın da reyting listelerinde yüzünü güldüren eğlence programı 13 Temmuz cumertesi akşamı sezon finali ile son kez Show TV ekranlarında olacak.

Güldür Güldür’ün oyuncu kadrosunda önemli değişiklikler yaşanmış, Çağlar Çorumlu, İrem Sak ve Özge Borak gibi önemli isimler programdan ayrılmıştı.

GÜLDÜR GÜLDÜR HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Sevilen programın yeni sezonda ne zaman ve hangi kanalda olacağı ise henüz netleşmedi.

Güldür Güldür’ün yeni sezonun 2020’nin Ocak ayından sonra başlayacağı ise medya kulislerinden gelen haberler arasında.

Yapımcılığını BKM’in üstlendiği Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosunda ; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter gibi birbirinden yetenekli isimler yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu