Magazin

Güldür Güldür’ün Bilal’i Onur Buldu sessiz sedasız evlendi…Nikahı evinin bahçesinde yaptı

Güldür Güldür Show’un başarılı oyuncusu Onur Buldu, sevgilisi Duygu Koz ile koronavirüs salgınından dolayı sessiz sedası evlendi. Çiftin nikahı Buldu’nun Etiler’deki evinin bahçesinde yapıldı.

Fenomen program Güldür Güldür Show’un sempatik oyuncusu Onur Buldu, uzun süredir beraber olduğu Duygu Koz ile hayatını birleştirdi. Bir süre önce evleneceğini açıklayan çiftin nikahına ise koronavirüs salgını gölge düşürdü.

AYLAR ÖNCE DUYURMUŞTU

Güldür Güldür Show’un sempatik oyuncusu Onur Buldu, şubat ayında rol aldığı “Bayi Toplantısı” filminin galasında sevgilisi Duygu Koz ile evleneceğini açıklamıştı. Buldu, 19 nisan’da hocası Yılmaz Erdoğan’ın ortağı olduğu Beşiktaş’taki tiyatroda evleneceğini duyurmuştu.
Güldür Güldür’ün Bilal’i korona gölgesinde, evinin bahçesinde sessiz sedasız evlendi

NİKAHI EVİN BAHÇESİNDE YAPMAK ZORUNDA KALDI

Ancak ünlü oyuncunun planları suya düştü. TV100’ün haberine göre Onur Buldu, koronavirüs nedeniyle nikahını Etiler’deki evinin bahçesinde yapmak zorunda kaldı. Ünlü oyuncu, İngilizce öğretmenliği yapan sevgilisi Duygu Koz’la virüs salgını nedeniyle nikahlarına hiçbir oyuncu arkadaşını çağırmadı.

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Buldu ve Koz’un sosyal medyadan nikah fotoğrafı paylaşmaması da dikkat çekti. Sempatik oyuncu, son olarak “benim büyük günışığım” notuyla paylaştığı fotoğrafla eşine olan aşkını ilan etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu