Televizyon

Güldüy Güldüy Show Çocuk 30 Eylül yayını iddialı geliyor

 

 

Güldüy Güldüy Show Çocuk Birbirinden Özel Konuklarla Show Tv’de her Cuma günü fırtınalar estirmeye devam ediyor.  Güldüy Güldüy Show Çocuk 30 Eylül Cuma günü yayınlanacak iddialı yeni bölümüyle seyirciyi yine ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Reytinglerde de üst sıralarda yer alan Güldüy Güldüy Show’un sunucu koltuğunda Ezo Sunal’ın oturduğu Güldüy Güldüy Show Çocuk’un bu haftaki konukları Türk pop müziğinin efsanevi ismi Fuat Güner,Doğa Rutkay ve yeteneklerini sergileyecek olan Baha Bayırlı.

Hekimim’de bu hafta kalp doktoru Bilal ve Beyin Cerrahı İbrahim, her yanı hasta olan Sinem teyze’nin derdine derman olabilecek mi? Sinem teyze neden her türlü hastalığa sahip? Program sunucusu Yeter ile Doğa Rutkay karşı karşıya gelirse neler yaşanır?

Bir türlü tatilin bittiğine inanmayan ve emekliliğine sadece bir yıl kalan Şevket, eşini ve çocuklarını yazlığa dönmeye, hatta orada yaşamaya ikna edebilecek mi? Şevket’in yazlık arkadaşları kışın yazlıkta yaşamanın kötü bir şey olduğunu Şevket’e anlatabilecek mi?

Hüseyin annesi ve kız kardeşini, kız arkadaşı Burcu ile tanıştırmaya çalışırsa neler yaşanır? Acımasız kayınvalide Aysel, Hüseyin yokken mafyaya dönüşen Burcu karşısında neler yapacak?

Oğlu, kuzusu Bahadır’ı okul kaydına götüren Bilal, bu sefer kaydı yaptırabilecek mi? Bilal’le aynı bölümü kazanan metalci Mehtap ve annesi Yeter tek kalan kontenjanı Bahadır’ın elinden alabilecek mi?

“Güldür Güldür Show”, yeni bölümü ile 30 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yapım BKM
Yönetmen Tuğçe Soysop
Oyuncular Beren Gökyıldız, Berat Efe Parlar, Melissa Giz Cengiz, Ceren Reis, Alp Akar, Yusuf Batuhan Kıraç, İhsan Berk Aydın, Efe Aydın, Melis Kara, Alperen Efe Esmer, Esat Polat Güler, Berke Mutlu, Defne Erşen, Gülse Göçer, Mert Erdoğdu, Sarp Doruk Kayan, Nehir Gökdemir, Kadir Toprak Karaman,Dora Dalgıç, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Eda Döğer, Zeynep Çelik
Müzik Ramiz Bayraktar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu