Medya

Gülgün Feyman, Ulusal Kanal’a veda etti… Dikkat çeken açıklama

Bugüne kadar TRT dahil bir çok televizyon kanallarında görev alan deneyimli haber spikeri, Ulusal Kanal'daki görevinden ayrıldığını açıkladı. Tecrübeli haber spikeri Feyman Ulusal Kanal'daki görevinden ayrılmasıyla ilgili yaptığı veda açıklamasıyla gündemde.

Kanaldan ayrılığı ile ilgili detay bilgi vermeyen Feyman, ayrılık gerekçesi olarak kişisel kararı olduğunu kaydetti. Deneyimli spikerin kısa açıklamasındaki “Yayıncılığın son dönemde geldiği durum nedeniyle, ilkelerim, duruşum, aylar önce aldığım kişisel kararım, anlayışım nedeniyle fiili olarak hiç bir TV kanalında çalışmıyorum.” ifadesi dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Feyman şunları yazdı:

“Soruyorsunuz neredesin diye. Yayıncılığın son dönemde geldiği durum nedeniyle, ilkelerim, duruşum, aylar önce aldığım kişisel kararım, anlayışım nedeniyle fiili olarak hiç bir TV kanalında çalışmıyorum. Yoruma gerek yok. Kişisel kararım.”

İşte o mesaj:

TRT İLE BAŞLAYAN UZUN SPİKERLİK KARİYERİ

Uzun yıllar TRT’de haber spikerliği yapan 1958 doğumlu Gülgûn Feyman. 1990 yılında özel televizyon kanallarının kurulmasıyla birlikte Star TV, Show TV, tekrar Star TV, BRT, Flash TV gibi önemli kanallarda da spikerlik yaptı.

Kanal T’de haber spikerliği yapan Gülgûn Feyman kısa bir süre süren bu görevinden de ayrıldı.

Kanal 99’da Kanal 99 Ana Haber’i sundu.

Feyman en son Ulusal Kanal Ana Haber Bülteni’ni sundu.

Feyman 2015 milletvekilleri seçimlerinde Vatan Partisi tarafından Kocaeli’de 2. sıradan aday olarak gösterilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu