Reklam

Gülse Birsel hangi perakende firmasının reklam yüzü oldu?

Gülse Birsel; moda, ev ve yaşam stili perakendesinin önemli bir markasının reklam yüzü oldu.  Gülse Birsel’e reklam filminde dizilerden tanınan oyuncular Tuğba Çom ve Ali Biçim de eşlik etti.

“Akıllı İnsanlar İçin Alışveriş” konseptli reklam kampanyasının ilk serisi yayımlandı. Birbirinden yetenekli üç ünlüyle gerçekleştirilen kampanya internetten alışverişin avantajlarını esprili bir şekilde anlatıyor.

Moda, ev ve yaşam stili perakendesinin önemli markası Markafoni’nin; Gülse Birsel, Tuğba Çom ve Ali Biçim ile gerçekleştirdiği “Akıllı İnsanlar İçin Alışveriş” reklam kampanyasının ilk serisi yayımlandı. Birbirinden yetenekli üç ünlüyle gerçekleştirilen kampanya internetten alışverişin avantajlarını esprili bir şekilde anlatıyor.

ÜÇLÜNÜN MACERALARI DEVAM EDECEK

E-ticaret ve perakende sektöründe yoğunlaşan firmanın reklam yüzü oyuncu ve yazar Gülse Birsel oldu. “Akıllı İnsanlar İçin Alışveriş” sloganıyla gerçekleştirilen kampanyada Birsel’e yine iki ünlü sanatçı Tuğba Çom ve Ali Biçim eşlik ediyor.

Geleneksel mağazaların aksine Markafoni ile onlarca farklı marka ve binlerce ürüne tek tıkla ulaşılabileceğini esprili bir şekilde anlatan kampanyada “İnternetten alışverişle vaktiniz, enerjiniz ve paranız sizde kalsın” mesajı veriliyor. “Akıllı İnsanlar İçin Alışveriş” kampanyası yıl boyunca farklı ve eğlenceli senaryolarla dijital mecralarda yer almaya devam edecek.

Projenin Kreatif direktörlüğünü Gülse Birsel üstleniyor.Reklam filminin yeni serilerinin de çekimlerinin devamının geleceği haber veriliyor.

25 Film’in yapımcılığında çekilen reklam filminin yönetmenliğini İrfan Yıldırım yapıyor.

İşte ilk serisi çekilen o reklam filmi:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu