Yerli Dizi

Gülse Birsel’den flaş Jet Sosyete açıklaması… Dizi neden yayın akışında yok

Gülse Birsel’in yazdığı TV8’de Çarşamba akşamları yayınlanan Jet Sosyete dizisinin bugünkü bölümünün yayınlanmayacağı haber veriliyor. Gülse Birsel, TV8’in bugünkü yayın akışından kaldırılan dizisi hakkında flaş bir açıklamada bulundu.

JET SOSYETE BUGÜN NEDEN YAYINDA YOK?

TV8’in dizisi Jet Sosyete alınan flaş bir kararla gündemde. Yayın hayatına Star TV’de başlayan ancak kanalda istediğini elde edemeyen Jet Sosyete, geçtiğimiz sezon başı Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’e transfer olmuştu. Gülse Birsel, geniş oyuncu kadrosuyla kendisine göre bir hayran kitlesi oluşturan dizinin bugün yayınlanmayacak olması hakkında açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Ocak ayının ilk üç haftasında yayınlanmayan diziler arasında yer alan Jet Sosyete dizisi, bugün yayınlanması beklenen bölümünü set içinde meydana gelen salgından dolayı yayınlayamayacak. Gülse Birsel, sosyal medya hesabından konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

AFFEDİN: “Geçtiğimiz hafta beni yere seren sindirim sistemi enfeksiyonu sebebiyle (ki daha sonra birkaç oyuncumuzu da yere serdi, çok pis salgın var, dikkat) bu hafta yeni bölüm yayınlayamıyoruz, affedin. 13 Şubat Çarşamba’dan itibaren yine her hafta görüşmek üzere.”

ACİL SERVİSLER DOLU: Açıklamasında dizide senarist ve oyuncu görevini üstlendiğini hatırlatan Gülse Birsel, “Dramaları kalabalık ekipler yazar ve 2 reji ekibi çeker, hiçbiri de oyunculardan biri değildir. Ona rağmen başroller rahatsızlanınca bu tarz aralar veriliyor. Bir de benden size tavsiye, bu salgını hafife almayın, kendinizi koruyun! Tahmininizden daha yaygın, uzun süren ve ağır bir enfeksiyon. Acil servisler dolu. Herkese geçmiş olsun.” şeklinde konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu