Magazin

Gülse Birsel’in yeni kararı hayranlarını üzecek

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel'den hayranlarını üzecek açıklama geldi. Birsel, bundan böyle TV kanallarına 2 saatlik dizi yapmayacağını açıkladı.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel’den hayranlarını üzecek açıklama… Birsel, televizyon kanallarına bundan böyle 2 saatlik komedi dizisi yapmayacağını söyledi.

“BÜYÜK KONUŞMAK İSTEMİYORUM AMA…”

‘Patırtı Fashion TV Moda Ödülleri’ önceki akşam sahiplerini buldu. ‘En Moda Dizi’ ödülüne layık görülen, ‘Jet Sosyete’nin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel şunları söyledi:

“Artık TV’de 120 dakikalık maceramız son buluyor. Bu iş yapılacak bir iş olmaktan çıktı. Büyük konuşmak istemiyorum ama bir daha bu kadar uzun süreli dizi yapmayacağım. Komedi 2 saat olmaz. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok. Ben artık çok yoruldum. Başka platformlarda görüşmek üzere.”

YAPIMCISI YENİ SEZONDA ADRES GÖSTERMİŞTİ

Öte yandan BKM yapımcılığında çekilen ve TV8’de yayınlanan Jet Sosyete dizisinin yeni sezonda büyük bir ihtimalle dijital mecralarda yayın hayatına sürdüreceği açıklanmıştı. Açıklamayı BKM’nin ortaklarından Necati Akpınar yapmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu