Magazin

Gülşen, Jennifer Lopez ve Beyonce’a özenirse…

Ünlü pop şarkıcısı Gülşen son dönem pop starlarına özendi ve doğmamış bebeğinin geleceğini garantiye almak için 3 milyon TL bankaya yatırdı. 8 aylık hamile Gülşen, bir ay sonra doğacak çocuğu için eşi Ozan Çolakoğlu, birlikte 1 milyon dolar ( yaklaşık 3 milyon lira) parayı bankaya yatırarak modaya uydu. Dünya starları Jennifer Lopez, Beyonce ve Kim Kardashian da daha önce çocukları için bankaya hesap açtırmışlardı. Gülşen de bu modaya uydu…

Müzik dünyasında en çok kazanan şarkıcılardan biri olan Gülşen, henüz bebeğinin kimliği olmadığı için parayı ek hesabına yatırdı. Gülşen’in bu hesabı, doğumdan sonra çocuğunun üzerine geçireceği belirtildi. Gülşen’in bu parayı çocuğunun 18 yaşına geldiğinde kullanabilmesi için bir de şartname imzalayacağı söyleniyor.

Gülşen ile Ozan Çolakoğlu Barcelona’da evlenmişlerdi

gulsen2c9zqcude-0mnaq0d_jwdxq

2016 yılının Haziran ayında evlenen Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Barcelona’da evlilik defterine imzayı atmışlardı. Ünlü çift 5 yıllık birlikteliğinin ardından 5 Mart’ta Gülşen’in Bebek’teki evinde nişanlanmış;Haziran ayında da evlenmişlerdi. Bu hesaba göre Gülşen evlendiklerinde hamileydi.

Başa dön tuşu