Televizyon

Gülşen Yüksel’in acemi şoförlük macerası

Kanaltürk’te yayınlanan 2. Sayfa programının başarılı ikilisi Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel bugün canlı yayında magazin gündemini yorumladılar. Canlı yayında bir ara araba kullanma konusu gündeme geldi.

Gülşen Yüksel araba kullanmayla ilgili geçmişte acemi dönemlerinde yaşadığı bir kazayı canlı yayında izleyiciyle paylaştı.

Yıllar önce yeni aldığı arabasını çalıştırıp hareket ettirdiğini anlatan Yüksel, karşıdan gelen Mercedes marka arabanın kendisini paniklettiğini ona vurmamak için dümeni kırdığında ise bir bakkalın camından içeri girdiğini söyledi. Yaşadığı kazadan herhangi bir yaralanma olayının yaşanmadığını dile getiren Gülşen Yüksel, hasarı ödediğini gülerek anlattı.

Müge Dağıstanlı’ya panik yapmamasının sebebini anlatan Yüksel, karşıdan gelen pahalı arabaya çarpmamayı düşünmenin kendisini panik yapmaya sevk ettiğini dile getirdi.

Geçmişte acemi şoförlüğü döneminde yaşadığı ilginç anısını paylaşan başarılı magazinci şimdi ise oldukça usta bir şoför olduğunun altını çizdi.

Kanaltürk’te her sabah magazin gündemini değerlendiren ikili yaptıkları yorumlarla dikkatleri çekiyor zaman zaman magazinin gündemini sarsacak başarılı işlerin altına imza atmaya devam ediyorlar.

2. Sayfa, benzer programlara göre oldukça başarılı bulunuyor. İkili, bir süre önceye Kanal D’ye transferi söz konusu olmuş ama Kanaltürk yönetimi Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’i kanalda kalmaya ikna etmeyi başarmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu