Yerli Dizi

Paramparça’da Gülseren’i kim öldürdü?

Gülseren ve Cihan nihayet ‘Evet’ dedi. Muhteşem düğünde o silah patladı. Yürekler ağızda Gülseren’in öleceğini herkes biliyor. Peki Gülseren’i öldüren o mermi hangi silahtan atıldı, Zeynep’i eski kocasına şikayet eden meraklı komşu faciaya mı sebep oldu, Harun, kiralık katili Tuncay’ı durduramamış olmanın acısını yaşıyor. Peki katil kim?

Katil ortaya çıktı. Zeynep’in eski kocası Bülent Ozan’ı vurmak isterken, yanlışlıkla Gülseren’i öldürdü.

PARAMPARÇA 52. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Dilara Amerika’ya son anda gidemedi. 

Deniz’i düğünde gören Rahmi Bey küplere bindi ve Deniz’e ağzını geleni söylemeye başladı. Hakaretleri duyan Cansu, sevgilisinin peşinden koşsa da yetişemedi. Düğünde ilk acı Cansu’nun gözyaşlarıyla yaşandı. Cansu o üzüntüyle Dilara annesini aradı, ancak aynı anda şarjı bitince sadece Cansu’nun hıçkırıklarını duyan Dilara telaşlandı ve seyahatini iptal ederek; düğünün yapıldığı Hidiv Kasrı’na koştu. Amerika’ya yerleşip bebeğini de orada doğurmaya karar veren Dilara şimdi ne yapacak?

Düğünden önce yalıyı Gülseren’e bırakan ve iki kadın arasındaki buzları erimişken düğünde patlayan silah Paramparça dizisindeki tüm dengeleri alt üst edti. ilara, kızlarını da Gülseren’e emanet etmişken tekrar yalıya mı dönmek zorunda kalacak?

PARAMPARÇA SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Paramparça’da Nurgül Yeşilçay son kez ekrana geldi. Özellikle Erkan Petekkaya ile son dönemlerde anlaşamadıkları yolunda ortaya çıkan ve bu nedenle diziden ayrıldığı söylenen Nurgül Yeşilçay tüm bu söylentileri yalanlamış ve dinlenmek istediğini belirtmişti. Gerçeğin ne olduğu bilinmese de bilinen tek şey, Paramparça’da Gülseren devrinin artık kapandığı. Gülseren’in ölümüyle diziye yeni girecek karakteri oynayacak kişi ise Şükran Ovalı. Ovalı’nın diziye nasıl ve hangi rolde gireceği konusunda en gizli bilgilere de ulaşmayı başardık. Şükran Ovalı Ayşe ismiyle diziye psikolog olarak giriş yapacak.

PARAMPARÇA 52. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu