FragmanlarYerli Dizi

Gülümse Yeter 8. bölüm özet ve fragmanı (6 Eylül Salı)

Show TV’nin yeni dizisi Gülümse Yeter 8. bölümü ile 6 Eylül Salı günü ekranlara geliyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin ‘in oynadıkları Gülümse Yeter, mizah dolu anlatımı ve aşk kokulu bölümleri ile tam bir aile dizisi olarak ekranlarda boy göstermeye devam ediyor.

“Gülümse Yeter” Her Salı Saat 20.00’de Show TV’de ekrana geliyor.

Gülümse Yeter 7. bölümde neler yaşanmıştı? 

Sokak ortasında aniden Sarp’ı öpen Yasemin, duygularını apaçık belli etmiştir. Neye uğradığını şaşıran Sarp’ın kafası karışır, hisleri birbirine girer. Yasemin ve Gül’ün arasında kalan Sarp için şimdi duygularını sorgulama zamanıdır. Sarp’ı tekrar çalışmaya ikna eden Cem, durumu fırsata çevirmeye çalışır. Yasemin’e yaptığı büyük sürprizle sevgisini kazanmaya çalışır.

Seçil’in gelmesiyle gerçeklerle yüzleşen Gül, hastanede bir sürprizle daha karşılaşır. Kemal’in kendini affettirme çabaları Gül’ün işini daha da zorlaştırırken, bir taraftan da mesleğine tutunmaya çalışır.Ayten’in grevinin devam etmesiyle ev işleri Nermin’in başına bela olur. Bu grevin acısını da sözünden geri adım atmayan HASAN Efendi çeker.Ansızın evde karşılaştıkları beklenmeyen misafir, Özdemir’leri yeni bir maceranın içine atar. Bu macerada Lütfü için yeni bir umut ışığı doğar.

Gülümse Yeter 8. bölüm fragmanları yayınlandı. İşte o fragmanlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu