Dizi TVYerli Dizi

Gülümse Yeter aldığı yüksek izlenme oranlarıyla zirvede

Show TV’nin dün gece yeni bölümü ile ekrana gelen yeni dizisi “Gülümse Yeter”, yakaladığı yüksek izlenme oranlarıyla adeta parmak ısırtıyor. Sevilen dizi dün gece yine herkesi ekran başına kilitledi. Gülümse Yeter ne kadar izlendi? Reyting tablosu listesinde zirvedeki yeri değişti mi? İşte, bu sorunun cevabı…

Salı gününün liderliğini kimseye bırakmayan “Gülümse Yeter” üçüncü bölümüyle tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi. Dizi, bu performansıyla geçen haftalarda yakaladığı reyting başarısının tesadüf olmadığını ve Türk izleyicisinin gönlüne kısa sürede taht kurduğunu kanıtlamış oldu.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ!

Yayınlandığı ilk gününde herkesi ekran başına kilitleyen “Gülümse Yeter”, dün akşam yayınlanan üçüncü bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. “Gülümse Yeter”, Total’de 5,09 izlenme oranı (rating), 19,10 izlenme payı (share), AB’de ise 3,75 izlenme oranı (rating), 14,13 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

Gülümse Yeter (3)

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ OYUNCULAR YER ALIYOR

İzleyicisine sunduğu, hem komik hem de romantik hikayesi ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan “Gülümse Yeter”in başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin yer alıyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üslendiği dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

SALI AKŞAMLARININ VAZGEÇİLMEZİ OLDU
Salı akşamlarının izleyici açısından ekrandaki vazgeçilmezleri arasına giren”Gülümse Yeter” yeni bölümü ile 9 Ağustos Salı günü Saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.

GÜLÜMSE YETER’İN 3. BÖLÜMÜNDEN DETAYLAR…NELER YAŞANDI?

“Gülümse Yeter”in ikinci bölümünde; Yasemin’in Sarp’ın yıllardır aşık olduğu Gül’ün kardeşi çıkması işleri arap saçına çevirirken, Sarp bütün bu kargaşanın içinde Gül’e açılmayı kafasına koyup onu yemeğe çıkartıyor. Öte yandan, Yasemin’in ‘’eski’’ kocası Cem, Sarp ve Yasemin’in tanışıklığından habersiz bir biçimde Sarp’a iş teklif ediyor! Bütün bunlar yaşanırken beş parasız kalan Özdemir’ler paçayı kurtarma çalışmaları yapmaya başlıyorlar. Lütfü’nün fikriyle Amerika’ya kaçma planları yapan aile en fazla havaalanına kadar ilerleyebiliyor. Yasemin ve annesi alıştıkları hayatı arayıp bocalarlarken, evin büyük kızı Gül kendini işine vererek olaylardan uzak duruyor. Gül ve Kemal arasında da ast-üst ilişkisinin yanı sıra, başka duygular da işin içine karışmaya başlıyor. İki arada kalan Hasan Efendi ise, rahmetli patronu Şevki Bey’in emanetine sahip çıkmaya çalışıyor.

İşte “Gülümse Yeter”in Dördüncü Bölüm Tanıtımı-izle:

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı