Yerli Dizi

Gülümse Yeter final bölümüyle ekrana gelecek

Show TV’nin yaz sezonunda başlayan dizisi  Gülümse Yeter final yapıyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Gülümse Yeter”in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyordu. Peki, Gülümse Yeter’in final bölümünde neler yaşanacak?

Gülümse Yeter, yayın hayatına başladığında aldığı yüksek reytinglerle dikkat çekmişti. Salı akşamları Show TV ekranlarından yayınlanan Gülümse Yeter; O Ses Türkiye, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Anne, Hayat Şarkısı gibi yapımlarla reyting rekabeti yapıyordu. Ama Gülümse Yeter’in gücü rekabete yetmedi.

Destekten TR

GÜLÜMSE YETER’İN FİNAL BÖLÜMÜNÜNDE NELER OLACAK?

Destekten TR

“Gülümse Yeter”in final bölümünde; Sarp’ın Yasemin’le olan ilişkilerini açıklamasıyla doğum günü sürprizinin şaşkınlığını yaşayan Hasan Efendi daha büyük bir sürprizle karşılaşır. Tüm aile Sarp’ın açıklamasıyla şok geçirirken en büyük hayal kırıklığını Ayten yaşar. Ahmet orta yolu bulmaya çalışarak Ayten’i sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamayınca; Ayten karşısında Sarp’ı bulur. Oğlunu kaybetmeyi göze alamayan Ayten çareyi kendi yöntemlerinde arar. Lütfü ve Nermin ilk şaşkınlıkları geçince durumun sandıkları kadar kötü olmadığını fark ederler. Gül’ün mutsuzluğunun sebebini öğrenen Yasemin, ablasına yardım etmek için Kemal’le konuşmaya karar verir. Bu sayede olayları öğrenen Yasemin, Seçil ile yüzleşerek gerçekleri açığa çıkarmaya çalışır. Düğün hazırlıkları sırasında Özdemir’ler ve Civan’ların birbirlerine düşmeleriyle zor anlar yaşayan Yasemin, bu zorluğun da altından kalkmayı başarır. Ne var ki düğün sırasında Cem’in yapacaklarından habersizdir. Sarp ve Cem bir kez daha karşı karşıya gelir. Nihayet Yasemin ve Sarp’ın kavuşması Özdemir’ler ve Civan’ları birbirinden ayrılamayacak iki aileye dönüştürecektir.

Destekten TR

“Gülümse Yeter”, hem kahkaha hem de aşk dolu final bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR