Televizyon

Gün değişikliği TOLGSHOW’a yaramadı…Yeni gününde kaçıncı oldu?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Tolga Çevik’in “Arkadaşım” olarak sahneye çıktığı, eğlence programı TOLGSHOW’da gün değişikliği…Daha önceleri cumartesi gecesi yayınlanan programda Fox TV yönetimi yeni sezon öncesinde sürpriz bir kararla gün değişikliğine gitti. Peki gün değişikliği TOLGSHOW’a yaradı mı? İşte detaylar..

TOLGSHOW YENİ GÜNÜNDE DÜŞÜŞ YAŞADI

TOLGSHOW’un yeni sezon bölümleri bundan böyle cuma geceleri yayında olacak. TOLGSHOW’un yeni sezon ilk bölümü dün gece yayınlandı. Program, Genel/Total kategorisinde 36. sırada yer alırken AB kategorisinde 33. sırada kendisine yer bulabildi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA NE KADAR İZLENDİ?

TOLGSHOW, geçtiğimiz hafta 8 Eylül Cumartesi gecesi yayınlanan bölümü ise Genel kategorisinde 17. sırada; AB kategorisinde ise 11. sırada yer almıştı. Program yeni gününde iki kategoride de düşüş yaşadı.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı TOLGSHOW’un yeni bölümleri Cuma 23.30’da Fox TV’de ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu