Yerli Dizi

Gün değiştiren Rüzgarın Kalbi dizisini zor bir sınav bekliyor

Fox TV’de yayınlanan, başrollerini Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştıkları Rüzgarın Kalbi dizisiyle ilgili ilginç gelişme… Cumartesi akşamları yayınlanan Rüzgar’ın Kalbi bundan böyle Cumartesi akşamları yayınlanmayacak. Fox TV yönetimi, Pazartesi akşamları yayınlanan Hayat Sevince Güzel dizisinin final yapmasının ardından boşalan yere Rüzgarın Kalbi dizisini koymaya karar verdi.

İÇERDE VE KIRGIN ÇİÇEKLER KABUSU OLABİLİR

Rüzgarın Kalbi’nin 8 Ekim Cumartesi akşamı  yayınlanan son bölümü “genel” kategorisinde 4. “AB” kategorisinde ise 5. olmuştu. Dizi, Cumartesi akşamları O Ses Türkiye, Kertenkele Yeniden Doğuş, Tatlı İntikam, Seksenler, İlişki Durumu Evli gibi yapımlarla reyting mücadelesi yapıyordu.

Dizinin gün değiştirmesi ve Pazartesi akşamları yayınlanma kararı alınmasının ardından özellikle dizinin izleyicilerini korkuttuğu konuşuluyor. Çünkü Pazartesi akşamları ekranda zirvede yer bulmak oldukça zor.

İZLEYİCİYİ ŞİMDİDEN KORKU SARDI

Show TV’de yayınlanan İçerde dizisinin yanı sıra ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi Pazartesi gününe zorlayan ve yüksek reyting alan diziler olarak öne çıkıyor. Ayrıca O ses ve Paramparça dizisi de Pazartesi akşamının en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Bu nedenden dolayı Rüzgarın Kalbi’nin Cumartesi gününden alınıp Pazartesi’ye konması izleyicisini haklı olarak kaygılandırdığı konuşuluyor.

Pazartesi reytinglerinin düşmesi Rüzgarın Kalbi’ni birden bire erken final potasına sokabileceği ihtimalinin dizinin izleyicisini şimdiden yüreğine korku saldığı ifade ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu