Yerli Dizi

Günahkar’ın setini güvercinler bastı

FOX TV’nin, başrollerinde Seçkin Özdemir, Gülcan Arslan ve Hazal Filiz Küçükköse’nin yer aldığı dizisi ‘Günahkar’ın yeni bölüm çekimleri hızla devam ediyor. Önceki gün Kanlıca’da yapılan çekimlerde hayli renkli görüntüler ortaya çıktı. Halk tarafından yerlere atılan yemleri yemek için bir anda sete doluşan onlarca güvercin, çekimlere kısa süreli paydos ettirdi. Verilen arada ise Seçkin Özdemir ve Gülcan Arslan kuşları elleriyle besledi.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda  Barış Yöş’ün oturduğu Günahkar’da Seçkin Özdemir, Gülcan Arslan, Hazal Filiz Küçükköse, Korel Cezayrli, Polat Bilgin, Alper Kut, Efe Tuncer, Esra İşgüzar, Caner Tanrıverdi, Demet Sevim, Hamdi Alp, Pervin Ünalp, İhsan Berk Aydın, Zümre Yalçınkaya, Ömer Oktay, Türe, Zuhal Gencer Erkaya rol alıyor. Senaryosunu Makbule Kosif, Nalan Merter Savaş, Gülsev Karagöz ve Zafer Özer Çetinel’un kaleme aldığı dizinin müzikleri ise Alp Yenier imzası taşıyor.

Günahkar yeni bölümüyle her Çarşamba, 20:00’da FOX TV’de ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu