Magazin

GÜNAY MUSAYEVA’DAN OLAY AÇIKLAMA “REZA ZARRAB OLMASI GEREKTİĞİ YERDE!”

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programına katılan Tolga Karel’in eşi Günay Musayeva Ebru Gündeş’in operasyon kapsamında gözaltına  alınan eşi Reza Zarrab hakkında şok açıklamalarda bulundu.

Zarrab’ın başına gelenlerden dolayı üzülmediğini söyleyen Musayeva, “O, olması gerektiği yerde” şeklinde konuştu. Zarrab’ın Moskova’da bazı arkadaşlarının parasını alıp sonra ödemeyip onları dolandırdığını anlatan Musayeva “bunları iddia etmiyorum, bu söylediklerim yaşanmış şeyler” dedi.

Yaşanan bu olay sonrasında arkadaşlarının Zarrab’a ulaşmaya çalıştıklarını ama bunu başaramadıklarını söyleyen Musayeva, Zarrab’ın adeta bir kale gibi korunduğunu ona ulaşmanın mümkün olamadığını söyledi.

Günay Musayeva’nın Tolga Karel’le olan ilişkisinin detaylarını anlatmaya geldiği programda çok rahat bir biçimde Reza Zarrab hakkında önemli iddialar ortaya koyması şaşkınlık yarattı.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu