Medya

Günaydın gazetesinin yeni Genel Yayın Yönetmeni kim oldu?

Sabah Gazetesi’nin bünyesinde üst düzey bir atama yapıldı. Sabah Gazetesi’nin eki olan Günaydın’ın Genel Yayın Yönetmeni Şengül Balıksırtı görevden alındı. 

Sabah Gazetesi bünyesinde üst düzey bir atama yapıldı. Sabah’ın magazin eki olan Günaydın’ın Genel Yayın Yönetmeni Şengül Balıksırtı görevden alındı. Balıksırtı’nın yerine Günaydın’ın içinden deneyimli bir magazinci olan Sinan Özedincik getirildi.

ŞENGÜL BALIKSIRTI’NIN GAZETEDEKİ YENİ GÖREVİNİN NE OLACAĞI MERAK KONUSU OLDU

Sinan Özedincik, Günaydın’nın Yayın Koordinatörlüğü görevini üstleniyordu. Günaydın’ın eski Genel Yayın Yönetmeni Şengül Balıksırtı’nın gazetedeki görevinin ne olacağı, yazı yazmaya devam edip etmeyeceği öğrenilemedi…

SİNAN ÖZENDİNCİK KİMDİR?

1970 yılında Almanya’da doğdu. İlköğretimini Almanya’da tamamladıktan sonra ailesiyle birlikte Türkiye’ye dönen Özendincik, Kabataş Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirdi. 1989 yılında Hürriyet Gazetesi’nde stajyerlik yaptıktan sonra Güneş, Milliyet ve Akşam gazetelerinde görev yaptı. 1996 yılından beri Sabah Gazetesi’nde çalışan Özendincik, gazeteciliğe röportaj muhabiri olarak başlamıştı. Günaydın’da istihbarat şefliği ve Yayın Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Her Pazar günü Sabah Gazetesi’nin Ekonomi ekinde ‘YAŞAM TARZI EKONOMİSİ’ başlığında farklı kişilerle yaptığı röportajlar yayınlanmaktadır. Ayrıca kendisi hafta içi her gün BEYAZ TV’de 3 saat boyunca bir programın yapmaktadır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu