Yerli Dizi

Güneşin Kızları dizisinde fanların dediği oldu

Kanal D’nin bir dönem yüksek reyting oranları yakalayan sonrasında da reyting tablosunda aşağı sıralara inen dizisi Güneş’in Kızları’nda dizinin müdavimlerinin dediği oldu. Güneşin Kızları bundan böyle Pazartesi akşamları değil fanların istediği cumartesi akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

Gün değişikliği dizinin resmi sosyal medya hesaplarından da duyuruldu. Güneşin Kızları’nın yeni bölümü 13 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de yayınlanacak.

Hatırlanacağı gibi dizinin fanları bir süre önce sosyal medyada örgütlenmişler ve dizilerine adeta sahip çıkmışlardı.

GüneşinKızları CumartesiOlmalı” etiketiyle paylaşım yapan fanlar Twitter’da sloganlarını TT listesine sokmayı başarmışlardı.

Görünen o ki Güneşin Kızları’nın hayranlarının bu sesine Kanal D yönetimi kulak verdi. Yönetim gün değişikliği yaparak diziye yeni bir kredi tanımış oldu.

Şimdilerde ise Güneşin Kızları’nın yeni gününde nasıl bir reyting performansı sergileyeceği merak konusu. Zira dizi yeni gününde İlişki Durumu Karışık, Kertenkele, Göç Zamanı, Seksenler gibi dizilerle reyting rekabeti yaşayacak.

Gün değişikliği haberi en çok dizinin müdavimlerini mutlu etmişe benziyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu