Yerli Dizi

Güney Amerika’da Engin Akyürek rüzgarı dinmiyor

Ünlü oyuncu Engin Akyürek’e Güney Amerikalıların ilgisi devam ediyor. Gün geçmiyor ki medyada Engin Akyürek ve diğer ünlü oyuncularımızla ilgili bir haber ya da makale yazısı çıkmasın…

 

Geçtiğimiz günlerde Arjantinli gazeteci  Laura Aovbal, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ve de Engin Akyürek’le ilgili bir makale yazdı. Yazısında Engin Akyürek’le ilgili bilgileri okurlarıyla paylaşan Aovbal, Akyürek’in Emmy’e aday gösterildiğini hatırlattı.

engin akyurek-2

 

Ünlü oyuncumuzun popülaritesinin artmasını ele alan gazeteci, bu sonuçta Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Akyürek’in oynadığı Kerim karakterinin önemine vurgu yaparak Akyürek’in kıskanıldığını yazdı. Yazısında Beren Saat ve Fırat Çelik’e de  yer veren Arjantinli gazeteci yazsında özellikle Engin Akyürek’in sevilmesinin sebebine değindi.

Laura Aovbal, Engin Akyürek’in hayranlarının dünyada sayılarının arttığını da yazdı.

Geçtiğimiz günlerde Akyürek’in Şili’deki hayranları muhtaç çocuklar yararına bir etkinlikte bulunmuş ve yardıma muhtaç çocuklar için toplanan yardımı ilgili vakfa teslim etmişlerdi.

Engin Akyürek’in özellikle Güney Amerika’da popülaritesinin artmasında Fatmagül’ün Suçu Ne dizisindeki rolünün önemli bir etkisi bulunuyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu