Magazin

Gupse Özay: Barış Arduç’un hayranlarından korkuyorum!

Sevilen oyuncu Gupse Özay sevgilisi Barış Arduç’la ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Gupse Özay, Barış Arduç’un hayranlarının kendisini kabullenemediklerini ifade ederek bu durumu doğal karşıladığını söyledi. Küçükken Leonardo Di Caprio’ya aşık olduğunu söyleyen Özay, “hatta Di Caprio’ya mektup bile yazıyordum; o nedenle Barış Arduç’un hayranlarını anlayabiliyorum” dedi.

“1500 KİŞİYİ ÖPEMEM!”

İlginç açıklamalarına devam eden Gupse Özay, Barış Arduç’un hayranlarından korktuğunu şaka yollu dile getirerek dışarda yürüken kezzap atmasınlar diye yüzümü sakınarak yürüdüğünü söyledi. Özay, gülerek “Can güvenliğim yok” diye konuştu.

“Barış Arduç ile Evlenecek misiniz?” şeklindeki soruya da esprili cevap veren Gupse Özay; “Evliliğe hiç imrenmedim. 1500 kişiyi öpemem ben. Çok yorucu. O yüzden şuan hiç öyle bir niyetim yok” dedi.

BARIŞ ARDUÇ’LA İLİŞKİSİNE DAİR KÜÇÜK DETAYLAR

Star TV’de ekrana gelen Kiralık Aşk dizisinin  yakışıklı oyuncusu Barış Arduç’la uzun süredir birlikte olan başarılı oyuncu, özel hayatıyla ilgili bazı bilgiler verdi. Geçen yaz Barış Arduç’un ağabeyinin düğününe katılan Özay, konu hakkında “Evet Barış’ın ağabeyi evlendi, üç erkek kardeşler, ben de aileden herkesi tanıyorum” diye konuşarak Arduç’un ailesiyle yakın olduğu mesajını vermiş oldu.

Barış Arduç ve Gupse Özay, senaristliğini Gupsa Özay’ın yaptığı Deliha filminde tanışmış ve sevgili olmuşlardı.

OYUNCULUK VE SENARİSTLİKTEN SONRA SUNUCULUK DA YAPTI

Özay, en son Kristal Elma Ödülleri’ni sunarak oyunculuk ve senaristlik sonra sunuculukta da iddialı olduğu göstermiş oldu.

Oyunculuğunun yanında senaryosuna imza attığı “Deliha” filmiyle  dikkat çeken Gupse Özay, yine senaryosu kendine ait sinema projesiyle gündemde.

BKM’nin yapımcılığında çekilen  “Görümce” isimli filmin hikayesini kendi hayatından yola çıkarak yazdı. Abisi henüz evli değilken gelin adayına çok çektirdiğini itiraf eden 32 yaşındaki Özay o günlere gülümseyerek bakıyor. ‘Kocan Kadar Konuş’ serisinin iki filmini de yöneten Kıvanç Barıönü Görümce filminde de yönetmen koltuğunda oturuyor.

GÖRÜMCE’NİN OYUNCU KADROSU
Filmin oyuncu kadrosun da ise Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde ve Danilo Zanna’nın yanı sıra ekibin sır gibi sakladığı süpriz isimler de var. “Görümce”nin vizyon tarihi ise Aralık 2016 veya Ocak 2017 olarak planlandığı haber veriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu