Magazin

Gupse Özay’dan tepki çeken paylaşıma açıklama:”Tepkiler doğru”

Şu sıralar Deliha 2 filmiyle gündemde olan ünlü oyuncu Gupse Özay, Alaska’daki depremle ilgili tepki alan paylaşımı için açıklama yaptı.  Ünlü oyuncu Özay “tepkileri doğru buluyorum” dedi. Özay’ın Afrin operasyonu sürerken, Alaska’daki depremle ilgili üzüntülerini paylaşması sosyal medyada tepkilere neden olmuştu.

ÖZAY’A “ÖNCE ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZE DUAT” ET TEPKİSİ

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye/Afrin’de terör örgütü PKK-PYD-YPG ve DAEŞ’e yönelik hedefleri vurmak ve sınırı terör örgütlerinden temizlemek için başlattığı ve ‘Zeytin Dalı’ adını verdiği operasyona birçok ünlü isim sosyal medyadan destek oldu.

DEPREM PAYLAŞIMINI SİLDİ

Oyuncu Gupse Özay, Afrin ile ilgili paylaşım yapmayıp, Alaska’daki depreme üzülünce tepkilerin hedefi oldu. Oyuncu tepkiler üzerine ilgili tweetini silmek zorunda kalması dikkatlerden kaçmadı.

 

blank
blank
blank
blank

GUPSE ÖZAY: TEPKİLER DOĞRU

Gupse Özay, yine sosyal medyadan yaptığı açıklamada, hassas bir dönemden geçildiğini ve tepkilerin haklı olduğunu belirtti. “Normalde üzücü durumlarla ilgili paylaşım yapmıyorum. İnsanlar belki biraz nefes alır diye. Lakin uyarnır uyanmaz depremden dolayı binlerce kişi öldü gibi bir bilgi gelince, peki tabii paylaşım yaptım. Fakat şu an hassas bir dönem. Tepkiler doğru” ifadelerini kullanan ünlü oyuncu, bu gerekçeyle paylaştığı tweeti sildiğini açıkladı.

blank

blank

 

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu