Yerli Dizi

Gürkan Uygun’u kadrosuna katan Payitaht Abdülhamid yeni sezon için gün sayıyor

Ünlü oyuncu Gürkan Uygun, TRT’nin sevilen dizisinin oyuncu kadrosunda…Başarılı oyuncu yeni sezonu merakla beklenen TRT1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in oyuncu kadrosuna transfer oldu. Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonu 5 Ekim Cuma günü 55. bölümüyle TRT1 ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

GÜRKAN UYGUN PAYİTAHT ABDÜLHAMİD’TE

Gürkan Uygun, Payitaht Abdülhamid dizisinde “Halil halid” karakterini canlandıracak. Sultan Abdülhamid’e bağlı bir karakter olan Halil Halid, hayatını Sultan Abdülhamid’e adayan bir fedai karakter. Sözünü sakınmayan ve gözünü budaktan esirgemeyen bir karakteri canlandıracak olan Gürkan Uygun’un diziye ayrı bir renk katması bekleniyor.

YENİ SEZONU 5 EKİM CUMA GÜNÜ BAŞLIYOR

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, sevilen dizi Payitaht Abdülhamid’in yeni sezonu ilk bölümü yani 55. bölümüyle 5 Ekim 2018 cuma günü  TRT1’de ekrana gelecek.

“PAYİTAHT ABDÜLHAMİD” YENİ SEZON İLK BÖLÜM (55. BÖLÜM) ÖZETİ

Sarayda, yaşanan son vahim hadisenin yaraları sarılmaya çalışılmakta, Fehim Paşa’nın ölümünün yası tutulmaktadır… Abdülhamid, Parvus’un İngiltere’de zindana atılmasını sağlamıştır. Şimdi de bu planın ortağı Crowly, Mısır’da saklandığı yerde bulunup cezalandırılacaktır. Abdülhamid, bu amaçla Payitaht’ta adı efsane olmuş, sıra dışı bir hafiyesini görevlendirir: Halil Halid!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu