Yerli Dizi

Güzel Köylü’nün yeni bölümünde Gül ve Cemal’e rahat yok

Tam bir şehirli olarak yetişen Gül’ün İstanbul’dan kaçarak geldiği Ege kasabasında hayatı tamamen değişimini anlatan Güzel Köylü 29 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:30’da yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği, Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin senaryosunu yazdığı “Güzel Köylü” 45. bölümünde neler olacak?

İşte Güzel Köylü’nün 45. bölümünden detaylar:

Güzel Köylü 45. bölümün konusu:
Sultanana’nın geçmişindeki sır ortaya çıkacak mı?
Kaan ve Kamuran, Gül ve Cemal’i rahat bırakmıyor.

Kaan ve Kamuran yaptıkları anlaşma üzerine Gül ve Cemal’i huzursuz etmek için harekete geçerler. Gül ve Cemal’in evlerinin bulunduğu ormanda yürüyüş yaparak kendilerini zorla evlerine davet ettirip Cemal’in süprizini bozarlar.

Öte yandan Cemal işletmeye açacakları yerin planlarını hazırlarken Yusuf ve Bünyamin de belediyeye baş vurup aynı yere talip olduklarını söylerler. Ancak bundan Cemal ve Gül’ün haberi yoktur.

Sultanana’nın ilk aşkı Firat ise ortadan kaybolurken Sultanana ile ilgili gerçekleri anlatan bir mektup bırakmıştır. Bu mektup Gül ve ablasının kafasını karıştırır ve Nihal, gerçeği öğrenmek üzere araştırmaya karar verir.
Yapımcı    : Gold Film
Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo    : Baykut Badem ve Filiz Ekinci
Oyuncular: : Gizem Karaca (Gül), Mehmet Ali Nuroğlu (Kaan), Berk Cankat (Cemal), Ahmet Mümtaz Taylan (Hüsnü), Zerrin Sümer (Sultan Ana) , Ali İpin (Yusuf), Esin Civangil (Kamuran), Erkan Sever (Muhtar Niyazi), Ömür Özdemir (Hikmet)…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu