Yerli Dizi

Güzel Köylü’nün yeni bölümünde neler olacak?

Çarşamba akşamlarının beğeni ile izlenen dizisi Güzel Köylü 11 Mart Çarşamba akşamı 38. bölümüyle izleyicisinin karşısında olacak. Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği, Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin senaryosunu yazdığı “Güzel Köylü” 38. bölümüyle ekrana geliyor.

Yeni bölümde tam bir şehirli olarak yetişen Gül’ün İstanbul’dan kaçarak geldiği Ege kasabasında hayatı tamamen değişmesinin hikaye edildiği dizinin yeni bölümünde neler olacak?
İştye Güzel Köylü’nün 38. bölümüyle ilgili detaylar:
Sultanana takipte!
Gül ve Cemal’in evliliği açığa çıkacak mı?
Kaan, Cemal ve Gül’ün kendilerine yaptıkları ahşap evi görmüştür. Kaan bu ahşap evi Sultanana ve Hüsnü’ye söyler ve onları ahşap evin yerine götürür. Hüsnü, Sultanana ve Kaan evin yerine geldiklerinde büyük bir süprizle karşılaşırlar. Gül ve Cemal evi taşımışlardır.

Nihal’in Niyazi’ye kızıp köyden İstanbul’a dönme kararı Gül’ü alt üst eder. Nihal ve Niyazi’yi barıştırmak için Cemal’le birlikte plan yapar. Onları bir yemekte bir araya getirmeye çalışır. Ancak bu kez Niyazi’de alttan almaz ve ipler iyice kopar.

Öte yandan Kaan ve ablası Yusuf’un daveti üzerine akşam yemeğine giderler. Kamuran ve ailesi Kaan’ın kendisini isteyeceklerini düşünüp hazırlık yaparlar ancak yemekte beklenmedik olaylar meydana gelir.

Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan

Senaryo    : Baykut Badem ve Filiz Ekinci

Oyuncular: : Gizem Karaca (Gül), Mehmet Ali Nuroğlu (Kaan), Berk Cankat (Cemal),  Ahmet Mümtaz Taylan (Hüsnü),  Zerrin Sümer (Sultan Ana) ,  Ali İpin (Yusuf), Esin Civangil (Kamuran), Erkan Sever (Muhtar Niyazi), Ömür Özdemir (Hikmet)…

Yayın Günü: 11 Mart Çarşamba

Yayın Saati: 20.30 / Yeni Bölüm – 38.blm

Yapımcı : Gold Film

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu